Презентували гімн селища Чорнухи

UCH_0781 UCH_0762 UCH_0758 UCH_0752 UCH_0732 UCH_0711

19 вересня  у селищі міського типу  Чорнухи проходили урочистості з нагоди святкування Дня селища Чорнухи.

До свята долучилися студенти Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

Кожна країна має свій національний гімн, який у собі поєднує любов до батьківщини, гордість, національні почуття, патріотизм та відданість. Громада Чорнухинщини вирішила створити гімн свого селища.

У 2003 році кращим гімном селища Чорнухи  було затверджено твір на слова Віктора Розсоханя та музику Володимира Стеценка.

Хоровий колектив Гадяцького училища культури (керівник  хору О.Свирид,  диригент А.Даниленко) презентували гімн Чорнух на Дні селища. Місцевий композитор Володимир Стеценко, автор музики гімну Чорнух висловив слова вдячності студентам та диригенту хору за здійснення  давньої мрії – професійне і талановите виконання  його твору.

Мешканці селища радісно сприймали також  українські народні пісні «Вийди, Грицю» (обр.Г.Левченка), «Чорбівські підківки» (обр.О.Свирида) у виконанні хорового колективу училища.

Випускник нашого училища, начальник відділу культури і туризму Чорнухинської райдержадміністрації  Віталій Вікторович Кусков  висловив глибоку вдячність адміністрації Гадяцького училища культури за надання можливості виїзду студентів на свято.

 

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь