ЩОРІЧНИЙ ЗВІТ

22.01.2020 року на загальних зборах трудового колективу директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського А. Насменчук звітував про діяльність за 2019 рік.

Учасниками зборів були 144 педагогічних та адміністративно-технічних працівники, а також студенти коледжу. Присутні ознайомилися з узагальненою інформацією про результати діяльності директора коледжу щодо  виконання ним умов контракту з Полтавською обласною Радою та забезпечення виконання закладом освіти статутних завдань, а саме: підготовки фахівців для закладів культури, мистецтва, бібліотек області, організацію освітньої діяльності на денному та заочному формах навчання, про результати діяльності відділень коледжу – обласних курсів підвищення кваліфікації працівників культури і мистецтва Полтавщини та студії естетичного виховання.

У ході обговорення звіту директора головою профспілкового комітету коледжу Н. Харлан було поінформовано учасників зборів про неухильне дотримання директором умов колективного договору між адміністрацією та профспілковою організацією коледжу.

Рішенням зборів діяльність А. Насменчука у 2019 році оцінена як задовільна.

Крім того, директором було представлено детальний звіт про результати планової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського» за період з 01.01.2016 по 30.09.2019, здійснену Управлінням північно – східного офісу Державної аудиторської служби України в Полтавській області, а також про результати державного фінансового аудиту виконання бюджетної програми «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами I-II рівня акредитації (коледжами, технікумами, училищами)» та здійснення її завдань і заходів, використання коштів бюджету на її виконання за період  з 01.01.2017 по 30.09.2019. Інформацію учасниками зборів було сприйнято до відома.

В. Криворучко

You may also like...

Залишити відповідь