СНІД не знає жалю й каяття

          З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В цей день в усьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія.

          30 листопада 2020 року в бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулося  засідання клубу «За здоровий спосіб життя» з нагоди  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

          На заході були присутні студенти  cпеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

          Студенти  переглянули відео про те, як захистити себе від сучасної епідемії, які симптоми прояву цього інфекційного захворювання і як навчитися жити  серед нас людині, яка  отримала підтвердження статусу ВІЛ позитивного.

Співіснування з інфікованими ВІЛ для багатьох людей стає випробуванням справжніх людських якостей, щирості материнських, подружніх та дружніх почуттів, фактично мірилом їхньої людяності.

          Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї інфекції, бо СНІД може увійти практично у кожен дім, кожну сім’ю. Отже, здоровий спосіб життя і чистота у взаєминах – найголовніші методи профілактики СНІДу.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь