Спеціальність «Хореографія» запрошує на навчання

У перший день літа, 1 червня 2022 року, випускники шкіл області, та й не тільки, мали змогу відвідати онлайн День відкритих дверей у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського. Цього дня двері закладу освіти перед потенційними абітурієнтами радо відчинила спеціальність «Хореографія».

До шановної аудиторії звернувся голова комісії викладачів хореографічних дисциплін, заслужений працівник культури України, член Національної спілки хореографів України Михайло Гузій. Він стисло розповів про специфіку роботи закладу освіти та  хореографічної спеціальності зокрема, на багатьох прикладах успіхів наших випускників, пояснив учасникам зустрічі фахові перспективи, які відкриються перед ними в майбутньому.

Присутнім був запропонований до перегляду відеоролик, який наочно продемонстрував всі напрямки практичної роботи спеціальності «Хореографія». Вони мали змогу переглянути окремі заняття із класичного та народно-сценічного танцю, ознайомитися  з елементами віртуозної техніки, поринути в атмосферу уроку бального та сучасного танцю, насолодитися здобутками наших творчих колективів: ансамблю сучасного танцю “Еклейм” та ансамблю народного танцю “Джерело”.

Наступним етапом відеозустрічі став виступ  викладача вищої категорії, члена Національної спілки хореографів України Євгена Ляшенка, який розповів про умови проведення творчого іспиту. До розмови, з кількома доповненнями, долучилася  і викладач вищої категорії Вікторія Косенко.

До сьогоднішньої відеоконференції  під’єдналося понад двадцять учасників та два хореографічних колективи: “Волошка” с. Ручки Миргородського району та “Забава” Гребінківської дитячої музичної школи.  Усі охочі мали змогу поставити запитання викладачам.

Підсумовуючи можна сказати, що захід був змістовним і плідним, адже більше десяти абітурієнтів виявили бажання навчатися в нашому коледжі.

Вікторія КОСЕНКО, викладач спеціалізації «Народна хореографія»

You may also like...

Залишити відповідь