Спорт – невичерпне джерело життя

Що таке Олімпіада?

Це чесний спортивний бій,

В ній участь – це вже нагорода.

Перемогти кожен  може в ній.

 

Символ Олімпійських ігор – п’ять сплетених кольорових кілець, що означають дружбу між людьми усіх континентів. Так і в Гадяцькому коледжі  культури і  мистецтв ім. І.П. Котляревського об’єдналися  студенти в одну дружню родину під час змагань в рамках Малих Олімпійських ігор. Після проведення Олімпійського уроку студенти мали змогу проявити себе у таких видах спорту, як легка атлетика, волейбол та футбол. Запеклою та тривалою була боротьба, але все ж таки є переможці:

III  місце вибороли студенти спеціалізації «Народна хореографія»,

II місце – спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»,

I місце – об’єдналися  спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»,  «Народне інструментальне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво духові інструменти».

Стимулом для високих здобутків та перемоги була промова нашої гості –  абсолютної чемпіонки України Анастасії Марченко, яка своїми результатами під час змагань з пауерліфтингу в місті Харкові зібрала суму 450,5 кг та перевищила майстра спорту міжнародного класу і встановила рекорд.

Бажаємо нашим студентам високих досягнень та міцного здоров’я, стимулу до перемоги та намагатися завжди і в усьому бути першими.

Читайте також

Залишити відповідь