«Справжній мисливець  і …поет полювання»

«Мабуть з часів Котляревського не сміялась Україна таким життєрадісним, таким іскрометним сонячним сміхом, яким вона засміялась знову в прекрасній творчості Остапа Вишні», – писав Олесь Гончар.

13 листопада 2019 року ми будемо відзначати 130 річницю від дня народження нашого земляка письменника-гумориста  Остапа Вишні. Упродовж життя він написав близько двох із половиною тисяч творів: це гуморески, нариси, фейлетони, памфлети, мемуари, щоденник, переклади.

6 листопада в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся конкурс читців «Справжній мисливець  і …поет полювання».

На заході були присутні викладачі режисерських дисциплін: Роменська Я.Я, Лимарь А.С., Житченко О.О., слухачі відділення підвищення кваліфікації та студенти І-ІV курсів спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи». Учасники конкуру читали твори О.Вишні, П.Глазового, О.Кривогуза, С.Олійника.

Почесне І місце посів Литвиненко Владислав, студент ІІ курсу;  ІІ місце посіла Дорошенко Ольга, студентка І курсу; ІІІ місце – Цись Олег,   студент ІІІ курсу. Переможці отримали дипломи та  подарунки, а всі учасники грамоти за участь у конкурсі.

«Що треба, щоб мати право з людини посміятися, покепкувати, навіть насміятися з своєї,  рідної людини?.. Треба — любити людину. Більше, ніж самого себе». – розмірковував  письменник.  В цих рядках — весь Остап Вишня, його громадське та письменницьке кредо, його стиль та творча манера. Вся його творчість позначена непідкупною щирістю та людяністю.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь