«Справжній мисливець  і …поет полювання»

«Мабуть з часів Котляревського не сміялась Україна таким життєрадісним, таким іскрометним сонячним сміхом, яким вона засміялась знову в прекрасній творчості Остапа Вишні», – писав Олесь Гончар.

13 листопада 2019 року ми будемо відзначати 130 річницю від дня народження нашого земляка письменника-гумориста  Остапа Вишні. Упродовж життя він написав близько двох із половиною тисяч творів: це гуморески, нариси, фейлетони, памфлети, мемуари, щоденник, переклади.

6 листопада в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся конкурс читців «Справжній мисливець  і …поет полювання».

На заході були присутні викладачі режисерських дисциплін: Роменська Я.Я, Лимарь А.С., Житченко О.О., слухачі відділення підвищення кваліфікації та студенти І-ІV курсів спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи». Учасники конкуру читали твори О.Вишні, П.Глазового, О.Кривогуза, С.Олійника.

Почесне І місце посів Литвиненко Владислав, студент ІІ курсу;  ІІ місце посіла Дорошенко Ольга, студентка І курсу; ІІІ місце – Цись Олег,   студент ІІІ курсу. Переможці отримали дипломи та  подарунки, а всі учасники грамоти за участь у конкурсі.

«Що треба, щоб мати право з людини посміятися, покепкувати, навіть насміятися з своєї,  рідної людини?.. Треба — любити людину. Більше, ніж самого себе». – розмірковував  письменник.  В цих рядках — весь Остап Вишня, його громадське та письменницьке кредо, його стиль та творча манера. Вся його творчість позначена непідкупною щирістю та людяністю.

О.Терещенко

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу