«Студентський вернісаж»

26 вересня студенти та викладачі спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.                 І. П.Котляревського презентували виставку «Студентський вернісаж».

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На виставці представлені творчі роботи студентів ІІІ та ІV курсів – Москаленко Юлії,  Кучерявенко Аліни, Сінельника Олексія, Вісича Сергія та Когута Євгена.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Експонатами виставки є власні твори студентів різні за жанрами мистецтва – пейзажі, натюрморти, портрети та сюжетно-тематичні композиції виконані різними матеріалами та техніками.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відвідувачі виставки були вражені майстерністю та професіоналізмом виконаних робіт. Схвальні відгуки отримали графічні роботи і портрети виконані Сінельником О. та Когутом Є., яким вдалося графічними засобами передати матеріальність та характер зображуваних об’єктів. Пейзажі Вісича С. виконані в техніці  олійного живопису вирізняютьсябагатством колориту та передачею простору. Живописні роботи Кучерявеко А. вразили своєю масштабністю та власною манерою виконання. У роботах Москаленко Ю. присутня неймовірна деталізація та передача матеріальності зображуваних предметів.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Студентське життя очима художника» – саме таку назву має ще одна виставка робіт студентів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво». Життя студента є цікавим і багатогранним, і у кожного виникають свої асоціації та спогади про студентські роки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Студенти-художники показали своє бачення студентського життя – це перебування на заняттях в навчальних аудиторіях, побут студента, відпочинок студента і звичайно ж безсонні ночі під час сесії.

Цікавими та оригінальними для відвідувачів виставки стали роботи під назвами «Кошторис студента», «З чого б розпочати?», «Очікування і реальність студентського життя», «На останній парі».

 

фото 8

Більшість робіт виконані в гумористичній манері, що викликало посмішки на обличчях відвідувачів та сподіваємось додало їм гарного настрою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виставки «Студентський вернісаж» та «Студентське життя очима художника» підготовлені викладачами та студентами спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» в рамках проведення декади спеціалізації,  присвяченої Дню художника.

Бондаренко О.Л. викладач спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

You may also like...

Залишити відповідь