Свято гуртожитківців коледжу

21 вересня в актовій залі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася традиційна посвята студентів першого року навчання – мешканців гуртожитку, у гуртожитківці – «Welkom  до  гуртожитку!», яку підготували та провели студенти   ІІІ та ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

68 студентів коледжу на час навчання   обрали  гуртожиток своєю другою домівкою.

Метою заходу  було знайомство з традиціями гуртожитку, виховання доброзичливих  стосунків між студентами,  поваги до своєї тимчасової домівки та працівників, які забезпечують для них належні умови проживання.

Зі святом початку студентського життя у гуртожитку коледжу щиро вітали  першокурсників завідуюча денним відділенням Коростіль О.А., завідуюча гуртожитком  Тур З.Г.

Заступник старости гуртожитку Ольга Ісак від старшокурсників гуртожитку дала настанову першокурсникам:

«Старших шанувати, про гуртожитківське майно дбати,

жити дружно і щасливо у студентській цій родині!»

Щирими аплодисментами зустрічали  студентів  спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та  «Народна хореографія»,  які підготували   творчі вітання для учасників заходу.

Свято вдалося на славу. Всі присутні в залі отримали величезне задоволення від побаченого на сцені, свідченням чого стали бурхливі оплески, щирий сміх та овації на адресу виступаючих.

 Нор  Л.М.- вихователь гуртожитку

You may also like...

Залишити відповідь