Свято знань – свято мудрості, доброти, людяності

Щороку в осінньому буянні квітів до нас приходить хвилююче свято – День знань. І щоразу Першовересень, переступаючи поріг і скликаючи срібним дзвоном до аудиторій, сповіщає про початок нового навчального року.

1 вересня… Урочистість, музика, пісні. День знань — це, мабуть, єдине свято,  яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Свято знань  в Гадяцькому училищі культури ім.І.П.Котляревського відкрив директор училища, заслужений працівник культури України А.М.Насменчук. У цій святковій обстановці щиро й сердечно привітав всіх, хто навчає, і хто вчиться, з красивим мудрим святом! Наголосивши, що кожен з студентів має прекрасну нагоду в своєму житті стати досвідченішими, вмілішими, розумнішими.

З вітальним словом до присутніх звернувся ветеран праці, один з перших студентів начального закладу, почесний громадянин нашого міста О.М. Клочан, побажавши студентам  успіхів у навчанні, цікавого та різноманітного студентського життя .

Випускниця училища, студентка ІV курсу спеціалізації «Народна хореографія»  Олександра Пономарьова зі словами вдячності звернулася до  викладачів училища, а першокурсникам та всім студентам  побажала світлої і широкої  дороги до Знань, цінувати свій час, збагачуватися знаннями і практичними навичками, бо завдяки цьому створюється професійне майбутнє кожного.

Урок Знань «Ми нація єдина, ми майбутнє твоє, Україно»  провела завідуюча   денним відділенням училища О.А. Коростіль. Тема єдності України та цілісності її території, мужність і героїзм воїнів  в ім’я свободи і незалежності нашої країни стали головним лейтмотивом виступу.

Хвилиною мовчання вшанували присутні на святі тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.

01 UCH_0422

02 UCH_0423

03 UCH_0428

04 UCH_0429

05 UCH_0433

 

06 UCH_0434

07 UCH_0435

08 UCH_0437

 

010 UCH_0462

О.А.Коростіль, завідуюча денним відділенням

You may also like...

Залишити відповідь