Свіча пам’яті

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві, на майдані Незалежності, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за рідну Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими агелами-охоронцями на небі.    

Свічу памʹяті на честь подвигу Героїв Небесної сотні, які змінили перебіг історії нашої держави, запалили сьогодні студенти та викладачі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життя заради майбутнього України як незалежної демократичної держави.

Революція гідності засвідчила: українці готові боротися за нелегкий шлях до Європи, відстоюючи власні права та свободи.

Ми мусимо пам’ятати не лише про родини вбитих, а й про скривджених і скалічених, чиї долі зламав цей режим. Ми мусимо зробити все, щоб такого більше ніколи не могло повторитися.

Слава тим, чиї імена навічно вкарбовані в нашій памʹяті, і тим, хто віддав своє життя за наше краще майбутнє. Герої Небесної сотні навіки будуть в наших серцях.

Слава Україні!

Героям Слава!

Слава Небесній сотні!

О.В. Базавлук

You may also like...

Залишити відповідь