Симфонічний оркестр Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка в  Гадячі

Дивовижним мистецьким подарунком для студентів, викладачів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І П. Котляревського, жителів Гадяча став приїзд до нашого міста, за сприяння Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації  симфонічного оркестру Полтавського музичного училища ім. М. Лисенка. Виступ колективу  відбувся 17 квітня у чудовій залі кіноконцертного залу «Дружба». Представив колектив гадячанам, розповів про просвітницьку ідею приїзду великого оркестру, а він налічує понад 50 музикантів, директор училища – заслужений працівник культури України М. Демченко.

Твори П. Чайковського, М. Лисенка, Ж. Бізе, М. Скорика, Дж.Гершвіна,       Л. Колодуба, прекрасні виступи студентів – солістів – вокалістів, інструменталістів у супроводі оркестру, виконувалися професійно, художньо-довершено. Зал, студенти коледжу, протягом майже двох годин вигукували «браво» по закінченню кожного номеру. На сцену раз-у-раз виносили квіти. І, звичайно ж, найбільша частина глядацьких симпатій і пошани була адресована молодому, виключно обдарованому музиканту, керівнику, викладачу Полтавського музичного училища ім. М. Лисенка, диригентові – Єлізару Пащенку. Саме він зумів усі творчі індивідуальності – студентів, викладачів видатного навчального закладу об’єднати у один потужний колектив,  якому під силу найскладніші творчі завдання. Слухачі, серед яких було багато музикантів, зазначали, що рівень оркестру – професійний. І що ще важливо – кожному номеру передувала невеличка анотація з відомостями про автора та його творчість, яка для пересічного слухача була вкрай важливою.

Ця непересічна подія у культурно-мистецькому житті нашого міста  – ще один штрих до портрету Гадяча – гетьманської, культурної столиці.

Директор коледжу А. Насменчук

 

You may also like...

Залишити відповідь