Театру бути

  • UCH_9834
  • UCH_9819
  • UCH_9823

Чому ми всі закохані в театр?

Сьогодні я сказати мушу.

Він надихає нас іти вперед,

Він знов і знов оновлює нам душу.

«День театру» – професійне свято працівників театру: акторів, театральних режисерів – постановників, продюсерів, світлотехніків, звукооператорів , монтувальників декорацій і навіть білетерів  та гардеробників – бо, як ще 23 січня 1933 року, у своєму листі до цеху гардеробників МХАТу,  писав великий російський театральний режисер і викладач акторської майстерності Костянтин Сергійович Станіславський: «… спектакль починається з моменту входу в будівлю театру».  Ця цитата, з часом трансформувалася в крилатий вислів: «Театр починається з вішалки».

27 березня у  Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського розпочався тиждень комісії спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи». Студенти ІІ ВТЗ курсу  на чолі з викладачем режисерських дисциплін Демиденком О. В.  підготували і провели  театралізований концерт   «ТЕАТРУ БУТИ», присвячений Міжнародному дню театру.  У ньому взяли участь студенти всіх курсів спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи», які продемонстрували свої здібності  та любов до театрального мистецтва. Яскравим доповненням, як завжди став виступ студентів спеціалізації «Народна хореографія», які допомогли у втіленні задуму постановника.

Оптимістичною фінальною крапкою заходу стало привітання  студентів та викладачів режисерських дисциплін головою циклової комісії Фастовець Л. Є.  з їхнім професійним святом.  Свій виступ вона закінчила словами: «Театр був, є, і буде завжди!»

Демиденко О. В. , викладач режисерських дисциплін

Читайте також

Залишити відповідь