Творча майстерня «Декламаторський олімп»

Саме під такою назвою 2 лютого в ОЦЕВУМі  м. Полтава відбулося спільне засідання обласних методичних об’єднань організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності, педагогів театрального жанру та керівників літературних студій, у якому взяли участь 58 педагогів із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Полтавщини. Для всіх присутніх викладачами та студентами  спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» нашого коледжу був підготовлений та проведений майстер-клас зі створення та втілення літературно-музичної композиції.

Теоретичну частину розпочала викладач режисерських дисциплін Даніленко Лілія Володимирівна, яка розповілапро особливості створення сценарію літературно-музичної композиції. Потім, як наглядний приклад теорії, студенти коледжу продемонстрували ряд уривків з літературно-музичних композицій різних тематик, під керівництвом голови циклової комісії, викладача вищої категорії спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  Фастовець Людмили Євгенівни. А на закінчення засідання викладачем Судаковою Наталією Дмитрівною був проведений майстер-клас «Практична робота над втіленням епізодів літературно-музичної композиції», де присутні мали змогу стати учасниками створення літературних-музичних композицій: за короткий час побувати і на репетиції епізодів, і спробувати себе у ролі ведучих на сцені.

Після засідання завідуюча відділом організаційно–масової роботи  ОЦЕВУМу Зірка Юлія Сергіївна висловила подяку викладачам та студентам коледжу за проведену цікаву та змістовну роботу, закликала до співпраці й надалі та вручила подяку від директора закладу Чернобель Надії Леонідівни.

В цей день викладачам та студентам коледжутакож гостинно відчинив двері Полтавський академічний обласний театр ляльок, де вони змогли переглянути всім відому та улюблену на Гадяччині п’єсу  Лесі Українки «Лісова пісня». Драма-феєрія не залишила жодного байдужим, адже за допомогою «чорного кабінету» на сцені відбувалися справжні дива та перетворення, насичені емоційними подіями.

Після вистави для студентів та викладачів коледжу була влаштована зустріч з провідним майстром сцени лялькового театру, заслуженою артисткою України, Остапенко Анжелікою Миколаївною, яка поділилася секретами лялькової справи, показала і продемонструвала види ляльок, які використовуються в театрі, провела цікаву екскурсію лаштунками театру.

Дуже відрадно те, що студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» змогли так насичено провести день: показали не лише свою майстерність в ОЦЕВУМі, а й здобули нові знання, побувавши в чарівній атмосфері лялькового театру. Адже що є найкращою мотивацією для студента як не обмін досвідом?

06_27 10_19 11_18 Cx2_9aDj5MM P8TUjt70_KM y0IWEng7BnY

Даніленко Л.В.

You may also like...

Залишити відповідь