Творча зустріч

12 жовтня 2016 року у стінах Гадяцького училища культури відбулася зустріч студентів та викладачів з директорами обласних бібліотек для юнацтва України, які прибули на Полтавщину  для участі у Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Національно-патріотичне виховання, як стратегічний напрямок роботи бібліотек».

Заступник директора училища з практичного навчання та зв’язків з громадськістю  Боцула С.П.  провела екскурсію по навчальному закладу .

До уваги гостей були представлені  творчі доробки студентів усіх спеціалізацій: літературно-музична композиція «Струни серця»(«ВТЗ»), виступ вокального ансамблю та окремих виконавців(«НПМ»), віртуозна техніка учасників ансамблю народного танцю «Джерело»(«НХ»), дипломні роботи з декоративно-прикладного мистецтва(«ДПМ»), курсові роботи з народознавства та багато іншого.

Особливий інтерес з боку відвідувачів викликала розповідь викладача циклової комісії спеціалізації «Декоративно – прикладне мистецтво», заслуженого майстра народної творчості України  Кисіля Г.О. Голова циклової комісії спеціалізації «Бібліотечна справа» Коблиця Н.Г. розповіла присутнім про використання автоматизованої  бібліотечно-інформаційної  системи «Ірбіс» у навчанні студентів денної та заочної форм навчання.

Директори відзначили високий рівень виконавської майстерності та загальної  культури студентів, їх досконалі роботи в різних техніках.

Безумовно, поUCH_9136 UCH_9143 UCH_9156 UCH_9181дібні зустрічі мають велике значення, вони сприяють не лише спілкуванню однодумців, а й пізнанню нового, цікавого.

You may also like...

Залишити відповідь