Творча зустріч з Марією Бойко

_DSC0020 _DSC0024 _DSC0041

Полтавщина –  це край  багатий на таланти, які наповнюють наше життя прекрасними особливими почуттям любові до всього світу, залишають свої творчі надбання у мистецькій скарбниці рідного краю. Однією із таких і є полтавська поетеса, журналістка, заслужена діячка мистецтв УкраїниМарія Бойко – яскрава особистість, яка завітала до нашого коледжу 5 травня 2017 року.

У актовій залі відбулася творча зустріч з цією молодою талановитою поетесою. Представив її присутнім директор коледжу Анатолій Миколайович Насменчук, який  відзначив, що дуже приємно зустрічати таку гостю в стінах нашого навчального закладу, щедрий талант якої відомий не тільки в Україні, а й за її межами.

Під час зустрічі, присутні ознайомились із  творчістю поетеси, про яку в цікавій формі розповіли студенти перших-других курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», переглянули представлену на екрані пісню «Моя Україна» на вірші Марії Бойко, у виконанні відомої співачки Раїси Кириченко.

Потім найцікавішою частиною зустрічі стала розповідь самої поетеси про свою творчість, про своє життя та про ту людину, яка підтримувала і надихала її  писати вірші – про її маму. Вона зачитала поезію, яку написала нещодавно і поділилася секретом свого успіху. Студенти мали змогу поспілкуватися з Марією Бойко, задавали їй питання, на які вона з радістю відповідала.

На закінчення зустрічі студенти спеціалізації «Народна хореографія»   виконали для поетеси танець.

You may also like...

Залишити відповідь