Творчі перегони

Якщо театр починається з вішалки, то наше училище – з Дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний навчальний заклад.

25 березня 2016 року в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського відбувся День відкритих дверей для всіх тих, хто прагне удосконалення, пошуку нового, хто вміє фантазувати, мріяти, веселитись, співати і танцювати. Цього дня потенційні абітурієнти, а їх було майже 40,  змогли зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей; отримали поради та консультації  викладачів; побували на цікавих профорієнтаційних тренінгах та майстер-класах, занурилися у справжнє студентське життя!

Гостей  вітали: директор училища, заслужений працівник культури України  А.М. Насменчук, заступник директора з навчальної роботи Л.М. Харковина та заступник директора училища з практичного навчання С.П. Боцула, яка провела коротеньку презентацію особливостей вступу цього року. Представники ж  приймальної комісії компетентно відповіли на всі запитання, пов’язані з ходом цьогорічної вступної кампанії, наголосивши, що в  училищі навчаються обдаровані, креативні студенти, а їхнє життя – це неймовірно цікава річ: концерти, вистави, репетиції, ігрові програми, гуртки, спортивні змагання… .

Цього дня  під гаслом «Нехай повік в душі твоїй не згасне наша Україна» та з нагоди   відзначення 25 – річниці Дня Незалежності в Українізібрала альма-матер своїх випускників, що є керівниками найрізноманітніших творчих колективів Полтавщини. Близько 650 юних талантів з різних мистецьких закладів області прибули  на День Відкритих дверей Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського та  для участі у обласних конкурсах: поетичної творчості «Поетична зірка», народного хореографічного мистецтва «Джерела надії», образотворчого мистецтва «Барви рідної землі». Це митці з Комсомольська і Пирятина, Лохвиці і Зінькова, Гадяча і Котельви, Диканьки і Козельщини, Полтави і Червонозаводського, Опішні і Гребінки.

А далі  почалися творчі перегони.

Переможцями стали:

конкурс «Поетична зірка»

Гран – прі – Попович Едуард Юрійович та Приступа Олексій Олександрович (Зіньківський БДЮТ, керівник – Максакова О.В.).

Диплом І ступеняКозубенко Сергій   Сергійович   ( «Мала академія мистецтв» ім. Р.О.Кириченко, м. Полтава, керівник – Долженко С. А.).

Диплом І ступеня- Добряк Анастасія Сергіївна (Рясківський НВК «ЗНЗ –ДНЗ», керівник – Саєнко О.О.).

Диплом ІІ ступеняСоша Діана Вячеславівна (ПОЦЕВУМ, керівник  – Синягівська І. С.).

Диплом ІІ ступеняКаменський Даніїл Дмитрович ( «Мала академія мистецтв» ім. Р.О.Кириченко, м. Полтава, керівник – Долженко С. А.).

Диплом ІІІ ступеня – Жиліна Леся Тарасівна («Мала академія мистецтв» ім. Р.О.Кириченко, театральне відділення (Опішня), керівник – Скляр К.І.).

Диплом ІІІ ступеняПанкова Варвара Володимирівна (Пирятинська ЗОШ І –ІІІ ст. № 4, керівник – Бивала  О. Г.).

Диплом за моновиставу – Оніпко Катерину Сергіївну ( «Мала академія мистецтв» ім. Р.О.Кириченко, м. Полтава, керівник – Долженко С. А.).

Диплом за авторські твори – гурт «Юний журналіст» (ПОЦЕВУМ, керівник  – Синягівська І. С.).

 

Конкурс «Декоративно – прикладне мистецтво»

Гран – прі – Кундіренко Олександра (Шишацька ДМШ, викладач Темносагата Л.А.).

І місце – Дем̕ яненко Олександр (Державна спеціалізована художня школа – інтернат «Колегіум мистецтв в Опішні», викладач – Рябко О.І.)

2 місце – Жильцова Марія (Гадяцький РБК, викладач – Харагай Н.В.).

3 місце – Щербак Інна (Лохвицька ДМШ, викладач – Кільдяшева Ю.В.).

Нагороджені грамотами :

«За техніку виконання»

Карапетян Арам (Хорольська ДМШ, викладач – Шахматова В.О.).

«За глибину втілення ідеї»

Дригайло Дарія (Державна спеціалізована художня школа – інтернат «Колегіум мистецтв в Опішні», викладач – Матвійчук Н.В.).

«За глибину розкриття теми»

Ігнатенко Сніжана (Лубенський РЦДЮТ, викладач – Ятел Н.Г.)

«За оригінальність»

Гусейнов Рауль (Великобагачанський РБТДЮ, викладач – Горбань Ю.Ю.).

 

Конкурс «Джерела надії»

Гран – прі– народний ансамбль танцю «Юність», м.Лубни, керівник – Анатолій Царюк).

Диплом І ступеня

Зразкова дитяча хореографічна студія «Каприз», м.Полтава ПК залізничників, керівник – Ольга Гнєдова.

Зразковий танцювальний колектив «Веселка» Ланівського СБК, Карлівського району, керівник – Тамара Лисяк.

Народний аматорський ансамбль танцю «Веселка», м. Червонозаводське, керівник – Юлія Краснолуцька.

Диплом ІІ ступеня

Зразковий ансамбль танцю «Модерн» студії есететичного виховання Гадяцького училища культури, керівник – Наталія Берус.

Зразковий ансамбль народного танцю «Відродження» Машівського РБК, керівник – Лариса Томшинська.

Зразковий хореографічний колектив «Стиль» Пирятинської ШЕВ, керівник – Віталіна Дорошенко.

Диплом ІІІ ступеня

Хореографічний колектив Глобинської ДМШ, керівник – Сергій Рибальченко.

Хореографічний колектив «Зорецвіт» – Астарти  Глобинського РБК, керівник – Василь Лазоренко.

Зразковий ансамбль танцю «Жарт» Охтирського РБК Сумської області, керівник – Ярослава Кривцун.

 

На переможців чекали бурхливі оплески вдячних глядачів та нагороди.

На закінчення зустрічі з щирими побажаннями до присутніх звернулися студенти різних спеціалізацій, подарувавши їм свої творчі здобутки.

Сподіваємось, що учасники як конкурсів, так і  Дня відкритих дверей, під час зустрічі, впевнилися у правильності свого  вибору і в майбутньому  будуть студентами нашого училищ

 

UCH_4914 UCH_4916 UCH_4921 UCH_4950 UCH_4953 UCH_4980 UCH_4981 UCH_4984 UCH_4988 UCH_5005 UCH_5006 UCH_5018 UCH_5053 UCH_5054 UCH_5057 UCH_5058 UCH_5061 UCH_5065 UCH_5076 UCH_5078 UCH_5117

О.В.Базавлук, викладач училища

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.