Творчий звіт зразкового ансамблю танцю «Модерн»

12 травня 2026 року на сцені кіноконцертного залу «Дружба» відбувся творчий звіт зразкового ансамблю танцю «Модерн» студії естетичного виховання Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського (керівниця – заслужений працівник культури Наталія БЕРУС)  під назвою   «Дякую, мам», присвячений найтеплішому святу – Дню матері.

 Можливість творчого самовираження, самобутність та наполеглива щоденна праця – складові творчого кредо ансамблю танцю «Модерн», який має власний стиль та манеру виконання.

Стати свідками цієї танцювальної події мали можливість гадячани  та гості міста. На сцені сяяла різнобарвна палітра сузір’я маленьких і юних хореографічних талантів, серед яких були наймолодші учасники концерту – підготовча група студії естетичного виховання (керівниця – Альона СЛЮСАРЕНКО). Серед яскравих хореографічних номерів була композиція  «Танго»   у виконанні випускниць  колективу «Модерн», нині студентів Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського, учасниць народного ансамблю сучасного танцю «Еклейм» (керівниця – Олена ОСТРОВНА).

Особливого шарму  концерту додав ведучий – випускник  освітньо- професійної програми «Видовищно-театралізовані заходи», нині головний режисер Полтавської обласної філармонії, Кирило КОБИК.

Звітний концерт ще раз продемонстрував, що у колективі панує творча атмосфера, керівниця та вихованці колективу знаходяться у постійному творчому пошуку. Відбулося свято грації, таланту та безмежної вдячності нашим найдорожчим жінкам.  Винагородою для модернівців був переповнений зал глядачів та  їх щирі овації.

Творчий звіт був благодійним, тож кожен міг долучитися до збору коштів на реабілітацію і протезування нашого захисника Клименка Олександра – випускника спеціальності «Хореографія» Гадяцького фахового  коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського.  

Наталія БЕРУС, викладачка коледжу

Читайте також

Залишити відповідь