Творіть український простір
9 листопада, в День української писемності та мови, відбувся шістнадцятий всеукраїнський радіодиктант національної єдності. В нашому училищі ця подія традиційно співпала з проведенням тижня комісії викладачів мови і літератури. У написанні диктанту взяли участь студенти денної та заочної форми навчання, а також викладачі.
Запропонований диктант виявився цікавим та ще й пізнавальним за змістом. Першочергова мета диктанту – не стільки перевірити грамотність, хоча це також дуже важливо, скільки відчути єднання з тими, хто не тільки на словах закликає любити рідну мову, а й послуговується нею, творить український простір.
Горошко В.С., голова циклової комісії викладачів мови і літератури










