Україна єднає серця!

«Доброго дня, ми з України!» – саме такими словами традиційно кожну  суботу розпочинається зустріч з  дітьми-переселенцями, що мешкають у гуртожитку Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського. Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  на чолі з викладачами Анастасією Лимарь, Ярославою Роменською, Людмилою Фастовець підготували і провели патріотичний квест «Україна єднає серця!».

Дітлахи об’єдналися у дві команди, заспівали разом з талановитим  викладачем нашого коледжу  Володимиром Близнюком авторську пісню  «Разом ми сила» та пісню «Ой у лузі червона калина». А далі вирушили зі  своїми друзями в подорож станціями: «Карта України», «Народна скарбничка», «Долоньки добра», «Розважайся з нами», «Янголи України», «Діти України за мир».  

На кожній станції за правильно виконані завдання обидві команди отримували букви, а в кінці подорожі з них склали найважливіші слова у житті людини –  «МИР – ЦЕ ДОБРО І ЩАСТЯ».

Усі діти із захопленням брали активну участь у квесті. Святкова  атмосфера  добра і  взаєморозуміння об’єднала всіх дітей в любові до рідної землі, ім’я якої – Україна.

У кінці зустрічі всі діти написали листи нашим воїнам – Захисникам України, які виборюють Мир,  Спокій, Свободу і Світле Майбутнє для нашої рідної землі,  висловили свою вдячність Героям за їхню мужність, сміливість та незламність.    

Віримо у свої сили! Віримо в Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

Анастасія ЛИМАРЬ, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь