Україна – європейська держава

UCH_6864_новый размер UCH_6869_новый размер

День знань у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського –

завжди яскраве свято, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки студентів при зустрічі з друзями.

Директор коледжу заслужений працівник культури України А.М.Насменчук щиро привітав викладачів, студентів та всіх присутніх у залі з початком нового навчального року.

Традиційно свято починається першим уроком – «Україна – європейська держава», який присвячений   курсу нашої держави на євроінтеграцію. Змістовно і цікаво провела його викладач соціально-економічних дисциплін О.М.Недвига.

Сьогодні наша  родина котляревців прийняла нове поповнення  – студентів першого року навчання, наказ про зарахування яких до коледжу зачитала  заступник директора з навчально-методичної роботи Л.М.Харковина

 

Приємною подією свята стала участь у ньому ветерана Збройних Сил, капітана ІІІ рангу, добровольця, учасника антитерористичної операції на Сході України Костянтина Олексійовича Пирогова. Він розповів, що нині Україна переживає  складний період  боротьби  за територіальну цілісність на Сході .

Костянтин Олексійович привітав всіх присутніх з початком нового навчального року та висловив щирі побажання успіхів у навчанні та професійній діяльності.

 

Кращим студентам  за успіхи в навчанні, активну участь у житті коледжу директор вручив грамоти та іменні премії.

 

Коростіль О.А. – завідуюча денним відділенням 

You may also like...

Залишити відповідь