Україна – країна нескорених!

UCH_2025_новый размер UCH_2026_новый размер UCH_2028_новый размер 

Згідно з Указом Президента № 872 від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття…» 21 листопада українці відзначають одне з нових, але знакових свят в новітній історії  України – День Гідності та Свободи.

Свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Історія будь-якого народу містить періоди,  дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

17 листопада в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Україна – країна нескорених!», присвячена Дню Гідності та Свободи.

На заході були присутні студенти ІІІ – ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Вони переглянули відеопрезентацію про події тих днів, які  перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу, завдяки яким пробудилася  приспана роками національна свідомість людей.

Після перегляду студенти мали змогу висловити думку, щодо  власного розуміння понять гідність, свобода, незалежність, воля. Прозвучали думки, що найбільшої свободи людина досягає, коли свобода є вибір самого себе, що по суті, покладає на саму людину відповідальність за своє життя і за те, що відбувається в світі. Гідність є однією з найважливіших рис кожної людини і суспільства в цілому.Адже тільки людина, що має почуття особистої гідності, за будь-яких обставин посяде відповідне місце в суспільному середовищі, а держава, громадянам якої притаманна національна гідність, матиме авторитет і повагу в світі.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь