Україна допомагає і дбає!

Організоване Полтавською обласною військовою адміністрацією   забезпечення  продуктовими  наборами  вимушених  переселенців,  які живуть у 60 територіальних  громадах Полтавщини стало неабиякою, своєчасною підтримкою для постраждалих від війни людей. 

      До реалізації   справи доставки і роздачі гуманітарної допомоги долучається багато працівників освіти, культури, мистецтва нашої  області. Так, протягом попереднього тижня викладачі і працівники Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.. І.П. Котляревського прийняли і перевантажили для кількох  територіальних громад Миргородського району понад 30 тон – 4200 продовольчих наборів, доставлених з Полтави.  До слова, перевантажувати і складувати і приміщеннях коледжу пакунки з продуктами  допомагали переселенці, що нині мешкають у гуртожитку коледжу – сьогодні коледж приймає 70 постраждалих людей з Харкова і харківської області, Донбасу, Луганської, Херсонської, Сумської областей. 

    06 травня разом з Миргородською військовою адміністрацією у коледжі відбулася чітко організована видача  таких наборів для 1700 тимчасових мешканців Гадяцької громади. У  пакунках – крупа, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво. 

     Так, насправді, Україна не залишає своїх громадян сам на сам із бідою. Допомагає, дбає! А ми допомагаємо Україні, українцям. Все буде Україна!  

А. Насменчук 

You may also like...

Залишити відповідь