Український внесок у розвиток світової культури

У рамках декади  комісії викладачів соціально-економічних та природничих дисциплін 19 жовтня 2015 року відбулася виховна година  для  студентів І-ІІ курсів на тему: «Український внесок у розвиток світової культури».

Як писав Олександр  Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». І такий народ  завжди будуть зневажати й поневолювати.  Культура і наука кожної нації належать людству. Але наш святий обов’язок знати свою історію, своїх світочів науки і культури.

Щедра талантами українська земля подарувала людству чудових співаків, композиторів, письменників, визначних математиків, фізиків.

На виховній годині студенти  ознайомилися з дайджестами  про деяких вчених з України, які внесли значний вклад у світову та європейську науку, зокрема:  Георгій Вороний, Михайло Кравчук, Михайло Остроградський, Микола Пильчиков, Юрій Кондратюк,  Борис Грабовський, Зиновій  Храпливий, Іван Пулюй.

UCH_1935

На заході був проведений конкурс знавців «Крок до знань», з метою зацікавленості студентів вивченням точних наук.  Найактивнішими учасниками стали: Харченко А. (І ВТЗ), Крат Н. ( І ВТЗ), Лестусь А. (І НІМ), Безпала В. (І НПМ), Абросімова А. (І НПМ), Супруненко Л. (І ДПМ), Мільгевський Б. (І ДПМ). Учасники конкурсу отримали солодкі подарунки.

Н.П.Харлан, Г.В.Павленко

Читайте також

Залишити відповідь