Український внесок у розвиток світової культури

У рамках декади  комісії викладачів соціально-економічних та природничих дисциплін 19 жовтня 2015 року відбулася виховна година  для  студентів І-ІІ курсів на тему: «Український внесок у розвиток світової культури».

Як писав Олександр  Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». І такий народ  завжди будуть зневажати й поневолювати.  Культура і наука кожної нації належать людству. Але наш святий обов’язок знати свою історію, своїх світочів науки і культури.

Щедра талантами українська земля подарувала людству чудових співаків, композиторів, письменників, визначних математиків, фізиків.

На виховній годині студенти  ознайомилися з дайджестами  про деяких вчених з України, які внесли значний вклад у світову та європейську науку, зокрема:  Георгій Вороний, Михайло Кравчук, Михайло Остроградський, Микола Пильчиков, Юрій Кондратюк,  Борис Грабовський, Зиновій  Храпливий, Іван Пулюй.

UCH_1935

На заході був проведений конкурс знавців «Крок до знань», з метою зацікавленості студентів вивченням точних наук.  Найактивнішими учасниками стали: Харченко А. (І ВТЗ), Крат Н. ( І ВТЗ), Лестусь А. (І НІМ), Безпала В. (І НПМ), Абросімова А. (І НПМ), Супруненко Л. (І ДПМ), Мільгевський Б. (І ДПМ). Учасники конкурсу отримали солодкі подарунки.

Н.П.Харлан, Г.В.Павленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.