У щасливу путь, випускники!

26 червня 2022 року в актовій залі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського відбулося свято вручення дипломів  випускникам денної і заочної форми навчання.

Сумно, що цього року свято юності та краси не настільки урочисте, адже у нашій країні йде війна, яка щодня забирає життя українців: і військових, і цивільних. Усі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання усіх людей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Вічна пам’ять кожному, хто помер  від рук окупантів.

Пам’ятаймо, що майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас, а особливо, від нашої молоді. І дивлячись на наших випускників, ми з гордістю усвідомлюємо, що Україні є ким пишатись і є кому творити її світле майбутнє.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Анатолій Насменчук. Він привітав їх із цією важливою життєвою подією та вручив дипломи про здобуття  професійної освіти.

Зі словами щирої вдячності до викладачів звернулися  випускники 4 курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Владислав Литвиненко та Жанна Леонтьєва. Від імені студентів-випускників усіх спеціалізацій, вони подарували коледжу мистецький подарунок із зображенням зачинателя сучасної української літературної мови, відомого драматурга, славного полтавця, почесне ім’я якого носить наш навчальний заклад – І.П. Котляревського.

Свято вручення дипломів відбулося в атмосфері радісного хвилювання та певного смутку за коледжем, що за час навчання став для більшості випускників другою домівкою.  

Бажаємо випускникам 2022 року не відступати від своїх цілей і принципів, не відмовлятися від своїх мрій і сподівань, не дозволяти нікому завадити у досягненні успіху і слави. 

Викладач коледжу Ярослава РОМЕНСЬКА

You may also like...

Залишити відповідь