Велике музичне свято у Гадячі

20 лютого 2019 року студенти та викладачі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, поціновувачі музичного мистецтва міста Гадяча, учні та викладачі Дитячої музичної школи мали змогу задовольнити свої найвищі естетичні потреби. Зі сцени кіноконцертного залу «Дружба» свою творчість слухачам дарували лауреат міжнародних конкурсів, народна артистка України, викладач з класу скрипки, доцент Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського Богдана Півненко та камерний оркестр Полтавської обласної філармонії (диригент О. Тищик, художній керівник О. Абрамов).

Перед початком концерту слухачі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Програма-ж концерту –   класичні твори  циклу «Пори року» неперевершеного Антоніо Вівальді та сучасна музика –  цикл «Пори року в Буенос-Айресі» великого майстра танго Астора П’яццолли.

Різномаїття настроїв та почуттів линули зі сцени, зароджуючись під смичком майстра та породжували в душах слухачів шторми емоцій, які підсилював своїм звучанням високопрофесійний оркестр. Творчий тандем, «спорідненість душ» соліста та оркестру створював неповторну ауру, що панувала в концертній залі.

Без перебільшення – скрипка в руках артистки і сміялася, і плакала. Поєднання в одному концерті таких грандіозних циклічних творів різних композиторів, стилів, епох, їх музична мова немов несли до слухачів філософський мессидж: думайте про майбутнє, мрійте про нього сьогодні; майбутнє  зароджується щохвилини;  все, що ви зробите сьогодні, обов’язково відгукнеться, проявиться у житті через роки.

Попри зиму артистам подаровано було «море» квітів. Вражені почутим слухачі дякували музикантам за чудову музику  тривалими оплесками та вигуками браво! Не одразу опустіла глядацька зала, слухачі обмінювалися враженнями та немов намагалися  винести із собою часточку тієї незабутньої атмосфери, яку створили в залі Музиканти з велико літери.

Людмила Остапенко

You may also like...

Залишити відповідь