«Веселкові акорди»

 5 квітня 2019 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського між учнями початкових спеціалізованих мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, учасниками музичних студій, аматорських творчих колективів, гуртків художньої самодіяльності відбулися справжні творчі перегони.

Журі відзначило високий виконавський рівень, технічно-образну складність       репертуару конкурсантів і визначило переможців:

Номінація «Сольна гра» (баян, акордеон):

  Голова журі: Насменчук А.М.Відмінник освіти України, заслужений працівник культури  України, викладач-методист , спеціаліст  вищої категорії, директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв  ім. І.П.Котляревського, голова журі

Члени журі:       

Костогриз О.М. голова циклової комісії   викладачів   «Баяна та акордеона», викладач-методист, спеціаліст  вищої категорії, Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім І.П.Котляревського

Лизогуб Л.О.  Викладач , спеціаліст другої категорії циклової комісії  викладачів «Баяна та  акордеона» Гадяцького коледжу  культури  і мистецтв ім І.П.Котляревського 

Молодша вікова категорія:

Дипломом  І ступеня :

Гаркавого Іллю (Градизька ДМШ , викладач Костиренко Роман Віталійович )

Павлік Анастасію  (Хорольська  ПСМНЗ, викладач Темник Анатолій Іванович ) Стебеляєву Анжелу (Чорнухинська ПСШЕВ, викладач Мальована Тетяна Віталіївна)

Дипломом ІІ ступеня:

Бойка Олександра (Полтавська ДМШ №1,викладач Мішута Людмила Олександрівна)

Бородая Тараса  (Полтавська ДМШ  № 3 ім. Б.Гмирі, викладач Асауленко  Тетяна Панасівна)

Романа  Іллю (Полтавська ДМШ  № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Асауленко  Тетяна Панасівна)

Реву Віталія (Пирятинська  ПСМНЗ, викладач Добриньова  Олена Леонідівна)

Дипломом ІІІ ступеня:

Карпенка Олексія (Котелевська ДМШ, викладач  Ступка Валентин Миколайович)

Кривцунова Богдана (Н.Санжарська ДМШ, викладач Курочка Зоя Петрівна)

Кисельова Олександра (Хорольська ПСМНЗ дитяча музична школа, викладач Клепач Людмила Григорівна)

Залісну Марину (Чутівська ДМШ, викладач Філенко Наталія  Борисівна)

Литвишка Дмитра  (Л.Долинська ДШМ, викладач Гуща Сергій  Васильович)

Подленка Валентина (Хорольська ПСМНЗ  ДМШ, викладач Мельник  Ірина  Вікторівна)

Радька Павла  (Лохвицька ДМШ, викладач Самцевич Ірина Василівна)

Самойленка Олександр (Великосорочинська ДМШ, викладач Крутько  Ігор Миколаївна)

Старша вікова категорія

Дипломом  І ступеня

Кондратенка Артема (Зіньківська ДМШ, викладач Храпач Сергій Олександрович)

Дипломом ІІ ступеня

Котенка Максима (Градизька ДМШ, викладач  Соколовський  Григорій Леонідович)

Дипломом ІІ ступеня 

Михайловського  Владислава  (Лохвицька ДМШ , викладач Чавдар Ірина Миколаївна)

Дипломом ІІІ ступеня

Діхтяра Максима  (Котелевська ДМШ, викладач Ступка Валентин Миколайович) )

 Дипломом ІІІ ступеня

Кратенка Владислава  (Лохвицька ДМШ, викладач Чавдар Ірина Миколаївна) )

 Номінація «Сольна гра» (струнні інструменти, духові інструменти)

«Солісти» (молодша вікова категорія)

 Дипломом І ступеня – Руденко Єлизавету (Заводський міський будинок культури № 1, викладач Шеффер Олександр Григорович)

Дипломом І ступеня – Щербака  Павла ( Чутівська ДМШ, викладач Одинець Ніна Дмитрівна)

Дипломом І ступеня Грищенко Анастасію (Лучанська ДМШ, викладач Ямазакі Валентина Іванівна)

Дипломом І ступеня – Кащенко Андрія ( Опішнянська ДМШ, викладач Бабенко  Володимир Сергійович)

Дипломом І ступеня – Шулика Олександра (Опішнянська ДМШ ім.Т.Середи, викладач Пиляй Марина Валеріївна)

Дипломом І ступеня – Береста Єгора ( Зіньківська ДМШ , викладач Ремньова Наталія Петрівна)

Дипломом І ступеня – Куварзіну Анну ( Гадяцька ДМШ, викладач Тоцька Світлана Михайлівна)

Дипломом І ступеня – Третяк Олександру –Зіньківська ДМШ, викладач Ремньова Наталія Петрівна)

Дипломом ІІ ступеня – Горову Катерину (Гадяцька ДМШ, викладач Близнюк Олександр Іванович)

Дипломом ІІ ступеня – Павленко Станіслава (Гадяцька ДМШ, викладач Близнюк Олександр Іванович)

Дипломом ІІ ступеня Кучерука Іллю (Лубенська музична школа, викладач Потенко Лариса Валентинівна)

Дипломом ІІ ступеня Козуба Владислава (Гадяцька ДМШ, викладач Гриб Валентина Михайлівна)

Дипломом ІІ ступеняШило Максима (Котелевська ДМШ, викладач Петріченко Віктор Павлович)

Дипломом ІІ ступеня Зіброва Григорія (Полтавська ДМШ № 2 ім.В.П.Шаповаленка , викладач Любченко Марія Михайлівна)

Дипломом ІІ ступеня Гайворонську Анну (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Ступак Анастасія Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеня Черних Марка (Опішнянська ДМШ ім.Т.Середи, викладач Бабенко Володимир Сергійович)

Дипломом ІІ ступеня Галушку Ірину(Чорнухинська ПСШЕВ, викладач Даниленко Вікторія Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеня Конотоп Софію ( Зіньківська ДМШ , викладач Должко Світлана Григорівна)

Дипломом ІІ ступеняПостольник Дар’ю (Полтавська ДМШ № 1 ім.П.Майбороди, викладач Косіч Ольга Іванівна)

Дипломом ІІ ступеня Радкевич Олександру (Заводська ДМШ, викладач Назаренко Олена Григорівна)

Дипломом ІІ ступеня – Москаленко Анастасію (Лохвицька ДМШ ім. Дунаєвського, викладач Гармаш Тетяна Володимирівна)

 Дипломом ІІІ ступеня – Грінченко Дениса (Гадяцька ДМШ , викладач Близнюк Олександр Іванович)

Дипломом ІІІ ступеня Андрущенко Юлію (Лохвицька ДМШ ім.І.О.Дунаєвського, викладач Марченко Олександра Анатоліївна)

Дипломом ІІІ ступеня Діптан Анну(Чутівська ДМШ, викладач Лисенко Тетяна Володимирівна)

Дипломом ІІІ ступеня Михайліченко Антона (Чутівська ДМШ, викладач Атаман Ігор Миколайович)

Дипломом ІІІ ступеня – Лазоренко Антона (Ромоданівська ДМШ, викладач Остапенко Олексій Леонідович)

Дипломом ІІІ ступеня – Мудраченко Данила (Хорольський ПСМНЗ, викладач Зіненко Володимир Григорович)

Дипломом ІІІ ступеня – Вербу Олександра (Гадяцька ДМШ, викладач Гребцова Інна Василівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Данільченко Руслана (Полтавська ДМШ № 2 ім.В.П.Шаповаленка, викладач Рідкобород Тетяна Вікторівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Водяна Андрія (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Дмітрієва Світлана Юріївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Гриценко Анну (Лубенська музична школа, викладач Бобиренко Лариса Миколаївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Кремпоху Поліну (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Ступак Анастасія Вікторівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Сінейко Анну (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Філіпова Оксана Михайлівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Стешенко Олега (Хорольський ПСМНЗ, викладач Мартьян Людмила Миколаївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Таран Софію (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Коршунова Наталія Віталіївна)

 Дипломом дипломанта нагороджено

Грабованова Максима (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Хоменко Марина Тарасівна)

Рибницьку Поліну (Лохвицька ДМШ ім. Дунаєвського, викладач  Барвінко Тетяна Борисівна)

Юрченко Володимира (ЧутівськаДМШ, викладач Лисенко Тетяна Володимирівна)

Дипломом дипломанта та гостя конкурсу нагороджено

Терещенко Максима (КЗ«Липоводолинська ДМШ», викладач Самілик Володимир Миколайович)

 «Солісти» (старша вікова категорія)

 Гран-пріГерасименко Надію (Полтавська ДМШ № 2 ім.В.П.Шаповаленка, викладач Передерій Катерина Миколаївна)

 Дипломом І ступеня – Бишевич Євгена (Лубенська музична школа, викладач Потенко Лариса Валентинівна)

Дипломом І ступеня –  Заїку Олександра (Лохвицька ДМШ ім.І.О.Дунаєвського, викладач Агеєва Світлана Вікторівна)

Дипломом І ступеня – Москаленко Олексія (Гадяцька ДМШ, викладач Чайка Євген Анатолійович)

Дипломом І ступеня – Строкань Анастасію (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Коршунова Наталія Вікторівна)

 Дипломом ІІ ступеня – Вершиніна Максима (Решетилівська ДМШ, викладач Зозуля Олександр Миколайович)

Дипломом ІІ ступеня – Дзюбан Анну (Полтавська ДМШ № 2 ім.В.П.Шаповаленка, викладач Передерій Катерина Миколаївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Визір Сергія (Зіньківська ДМШ, викладач Найда Володимир Андрійович)

Дипломом ІІІ ступеня – Данильченко Варвару(Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Дмітрієва Світлана Юріївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Гарбузюк Ксенію  (Полтавська ДМШ № 3 ім.Б.Гмирі, викладач Ступак Анастасія Вікторівна)

Дипломом дипломанта нагороджено:

Сербінова Ігоря (Новоаврамівський будинок культури, викладач Ганзенко Олександр Степанович)

Голова журі: Богадиста Л.Б.- директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтв та культури.

Члени журі:

ОстапнекоЛ.І. – викладач вищої категорії, голова циклової комісії викладачів спеціалізації» Народне інструментальнемистецтво»Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Близнюк О.І.викладач вищої категорії циклової комісії викладачів спеціалізації«Народне інструментальне мистецтво» Гадяцького коледжа культури і мистецтв» ім. І.П.Котляревського

«Ансамблі народних та духових інструментів» 

Молодша вікова категорія:

 Дипломом І ступеня Камерне тріо (Гадяцька ДМШ, керівники

Омельченко О.В., Гриб В.М.)

Дипломом І ступеня – Ансамбль баяністів – акордеоністів «Карамель» (Хорольський  ПСМНЗ, керівник Мельник І.В.)

Дипломом І ступеня Ансамбль скрипалів «Чарівний смичок» (Гадяцька ДМШ, керівник Гриб В.М.)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль скрипалів «Віоліно» (Лохвицька ДМШ

ім. І. О.Дунаєвського, керівник Барвінко Т.Б.)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль сопілкарів «Веселі дударі» – (Лучанська ДМШ, керівник Ямазакі В.І.)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль домристів «Сувенір» (Чутівська ДМШ, керівник Лисенко Т.В.)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль балалаєчників  ( КЗ «Липоводолинська ДШМ», керівник Самілик В.М.)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль бандуристів ( Гадяцька ДМШ, керівник

Тоцька С.М.)

Дипломом ІІІ ступеняАнсамбль бандуристів (Полтавська ДМШ № 3 ім. Б.Гмирі, керівник Філіпова О.М.)

Дипломом ІІІ ступеня –  Ансамбль гітаристів  (ПСМНЗ Лубенська ДМШ, керівник Потенко Л.В.)

Дипломом ІІІ ступеняДует баяністів (Чорнухинська ПСШЕВ, керівник Мальована Т.В.)

Дипломом ІІІ ступеняДует акордеоністок  (Полтавська ДМШ № 3 ім. Б.Гмирі, керівники  Собакар Л.П., Соколова В.І.)

Дипломом ІІІ ступеня Ансамбль гітаристів ( Гадяцька ДМШ , керівник

Гребцова І. В.)

Дипломом ІІІ ступеня Дует гітаристів ( Гадяцька ДМШ, керівник

Гребцова І.В.)

Нагородити  дипломантів конкурсу «Веселкові акорди» за високий рівень виконавської майстерності в обласному конкурсі та популяризацію народно -інструментального мистецтва:

Дует бандуристок «Санжарівки» –  ( ПСМНЗ «Новосанжарська ДМШ»,

керівник Гусак Т.М.);

Ансамбль баяністів – (Лучанська ДМШ, керівник Дзюба В.І.);

Ансамбль баяністів – (КЗ «Липоводолинська ДШМ», керівник Гуща С.В.);

Ансамбль гітаристів – (Чорнухинська ПСШЕВ, керівник Борисенко О.І.);

Ансамбль баяністів «Акорд» – (Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського,

керівник Самцевич І.В.);

Ансамбль гітаристів «Акорд» – (Гадяцька ДМШ, керівник Сидоренко А.М.);

Камерний дует – ( Гадяцька ДМШ, керівник Гриб В.М.);

Ансамбль ложкарів «Ложечки» – ( Великосорочинська ДМШ, керівник

Костенко К.Ю.);

Тріо гітаристів – (Опішнянська ДМШ, керівник Пиляй М.В.)

Голова журі: А.І.Темник заслужений працівник культури України,          директор     Хорольського ПСМНЗ  (дитячої  музичної школи ), викладач по класу баяна, спеціаліст вищої категорії

Члени журі:  А.М.Гоменко –  викладач, спеціаліст вищої категорії циклової комісії викладачів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П Котляревського.

 Р.М.Гузій –  викладач, спеціаліст вищої категорії циклової комісії викладачів баяна та акордеона Гадяцького коледжу культури і  мистецтв  ім. І. П Котляревського

Репертуарна палітра солістів та колективів була  представлена багатьма    жанровими напрямками у руслі формування характерних виконавських тенденцій:

– фольклорний – обробки, фантазіїваріації, концертні п’єси на народні теми;

– академічний – оригінальні композиції (концерти, сюїти);

– естрадно-джазовий – оригінальні твори та перекладення;

Чудовим зразком популяризації та розвитку традицій національного інструментального виконавства  у дитячо-юнацькому середовищі став виступ ансамблів духових інструментів та ансамблів бандуристів, домристів, балалаєчників та баяністів.

Творчі колективи продемонстрували слухачам високий рівень виконавської майстерності, сценічну культуру, самобутність.

Конкурс «Веселкові акорди» продемонстрував  яскраву майстерність юних музикантів, спрацював на встановлення нових творчих зв’язків, виявив найбільш талановитих учасників конкурсу для подальшого навчання їх в мистецьких закладах,насамперед в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

 Л. А. Підгайна – старший викладач комісії народних та духових інструментів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.