ВЕСНА – ПОРА ІСПИТІВ

У останній весняний день випускники  студії естетичного виховання відділення образотворчого мистецтва Гадяцького коледжу культури і мистецтв Мироненко Богдан, Балала Софія, Рослик Владислав, Паладич Віталій, Гафарова Сабіна, Золотоверх Ліля успішно захистили свої дипломні роботи.

Тематика робіт дуже різноманітна. Юні художники творчо підійшли до виконання завдання, враховуючи власні уподобання. Природа рідного краю, літературні твори, творчість українських художників, комп’ютерні ігри надихнули на створення власних композицій.

За плечима у дітей чималий досвід, отриманий за роки навчання у студії  та пів року роботи над своїми дипломними композиціями. Враховуючи  юний вік студійців, слід відмітити, що це чималий відрізок життя, адже більшість із них почали відвідувати заняття студії ще не пішовши до школи.

Багато теплих привітань випускники почули від директора коледжу Насменчука А.М., заступника директора із практичного навчання Боцули С.П. та викладачів студії, і отримали перший в житті документ про отримання освіти. Хочеться сподіватись, що для учнів він стане доброю путівкою в життя, і, можливо,  першим кроком до вибору професії у майбутньому.

 

Викладач студії естетичного виховання відділення образотворчого мистецтва О.М.Недвига

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу