Вперед до мрії!

Одним із найважливіших кроків у житті кожної людини є вибір професії. Багато хто із молоді ще не визначився з якою саме сферою діяльності пов’язати своє майбутнє.

Профорієнтаційна робота дозволяє зрозуміти усім бажаючим навчатися, який вид професійної діяльності більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Як визначити свою майбутню професію?

Як не помилитися у її виборі?

Саме на ці запитання допомагали знайти відповіді викладачі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського під час проведення Дня відкритих дверей (онлайн), який відбувся 3 травня 2022 року.

Сьогоднішня зустріч розпочалася із виступів директора коледжу Анатолія Насменчука та заступника директора з практичного навчання  Світлани Боцули. Під час відеозустрічі майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання щодо організації навчально-виховного процесу, умов для проживання та відпочинку, можливостей працевлаштування за обраним фахом.

Докладніше про умови вступу до коледжу в цьому році розповіла відповідальний секретар Приймальної комісії Лідія Підгайна.

Голови циклових комісій більш детально ознайомили учасників, а їх було 74, відеомосту про  спеціальності,  за якими здійснюється підготовка в коледжі, специфіку навчання і перспективи кожного з напрямків підготовки майбутніх фахівців.

Пам’ятаймо: вступ до навчального закладу – стимул до саморозвитку. Бажаємо кожному абітурієнту впевненості у власних силах! Нехай здійсняться всі задуми та мрії.

Оксана  БАЗАВЛУК, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь