Все в твоїх руках

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В цей день в усьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія.

30 листопада 2018 року в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Все в твоїх руках», присвячена  Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

На заході були присутні студенти перших курсів cпеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» та «Народне інструментальне мистецтво».

В презентації, представленій присутнім, була висвітлена проблема  психологічного стану  молодої людини, в крові якої виявили  цей страшний вірус. Та інколи життя посилає  такі  складні  випробування. І коли людина  отримує підтвердження статусу ВІЛ позитивного, то їй необхідно навчитися жити серед нас, а ми повинні стати членами більш гуманного і толерантного суспільства.

Зі студентами було проведено анкетування з метою визначення рівня знань з питань профілактики СНІДу, в результаті якого виявилося, що для кожного з респондентів дуже важлива інформація про СНІД і здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу,  а здоров’я,  поряд з матеріальними благами, є для них найважливішою життєвою цінністю.

Не ризикуйте, зробіть правильні висновки. Мабуть, кожному здається, що СНІД існує десь дуже далеко і зовсім нас не стосується. Проте це не так. Легковажність чи необачність може призвести до трагічних наслідків. Зроби свій вибір – збережи життя. Все в твоїх руках.

 

О.Терещенко

 

You may also like...

Залишити відповідь