Вступна кампанія в розпалі

У найспекотніші дні літа спекотно і в аудиторіях та у гуртожитку Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського. Це й не дивно, адже саме в ці дні абітурієнти складають вступні іспити.

Уже позаду найголовніший іспит – творчий конкурс з фаху. Цими днями свою майстерність членам екзаменаційних комісій демонстрували абітурієнти усіх спеціалізацій денної форми навчання. Найвправнішою серед абітурієнтів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» виявилася Надія Павленко (бандура), найкращими танцюристами серед хлопців екзаменатори визнали абітурієнтів Віталія Криворотька, Олега Безручка, Едуарда Лондаренка та Олександра Костіна, серед дівчат – Дарину Гордіяш, Оксану Гавриленко, Марину Данкову, Анастасію Щербину, Ярославу Бехтер та Анну Чумаченко. Викладачі спеціалізації «Нардне пісенне мистецтво» поставили найвищі бали абітурієнтам Андрію Макарцю, Сергію Брекалу, Наталії Карпенко та Аліні Соломасі. Найвиразнішими серед абітурієнтів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» були Валентин Сінчук, Анастасія Бодня, Альона Полтавець та Марія Лихошвай. Творчий конкурс у художників був чи не найскладнішим, адже тривав він аж три дні. За підсумками виконання трьох робіт (рисунок, живопис та композиція) беззаперечним лідером з найвищою кількістю балів став Сергій Вісич.

Уже сьогодні з полегшенням можуть зітхнути абітурієнти – випускники 11 класів, адже для них випробування вже скінчилися. Абітурієнтам з базовою загальною середньою освітою – випускникам 9 класів бажаємо успішної здачі наступного іспиту – диктанту з української мови. За перебігом вступної кампанії, конкурсними балами, рухом контингенту абітурієнтів можна спостерігати в мережі Internetчерез інформаційну систему «Конкурс».

Приймальна комісія продовжує прийом документів від абітурієнтів на заочну форму навчання. Тож, абітурієнти, що мають сертифікат ЗНО 2015 року з української мови та літератури, можуть вступати до нашого училища на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи». Для вступу на спеціальність «Бібліотечна справа» крім сертифікату з української мови та літератури потрібен ще й сертифікат з історії України.

Тож, вступна кампанія в розпалі, вступна кампанія продовжується!

Лариса Рожко, заступник відповідального секретаря приймальної комісії

You may also like...

Залишити відповідь