Вибір професії – вибір долі

UCH_4385Закінчуючи школу, мільйони молодих людей починають незалежне життя. Кожен із випускників може продовжити освіту, а може відразу  піти працювати. І в тому, і в іншому випадку дуже важливим є питання вибору майбутньої професії, адже головне, щоб справа усього життя довелася нам до душі. Вибір професії  – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше – перед собою, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому  легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше – не схибити. Правильно обрана професія – це впевненість, душевна рівновага і матеріальне благополуччя в дорослому житті. Чим вдаліше зроблено вибір, тим цікавішим та успішнішим буде життєвий шлях.

2 лютого 2018 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського було проведено День відкритих дверей.  Цього дня до навчального закладу прибуло  близько 100 випускників загальноосвітніх шкіл з:Гадяча, Гребінки, Пирятина, Решетилівки, Миргородського, Зіньківського, Липоводолинського, Семенівського та Гадяцького   районів…

Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступили: директор коледжу, заслужений працівник культури А.М.Насменчук, який надав присутнім детальну інформацію про навчальний заклад; заступник директора з навчально-методичної роботи Л.М.Харковина, яка ознайомила  зі спеціальностями, за якими здійснюватиметься цьогорічний  набір студентів, з особливостями організації навчального процесу на спеціальностях та представила голів циклових комісій коледжу; завідувач навчально-методичного кабінету, відповідальний секретар приймальної комісії С.П.Мосякіна детально ознайомила школярів з умовами вступу  на різні спеціальності коледжу денної та заочної форм навчання.

Кожен школяр отримав буклети, які містять вичерпну  інформацію про набір та познайомився з історією і матеріально-технічною базою коледжу.

Окрасою заходу став концерт студентів коледжу та випускників минулих років, які працюють в Гадяцькому районному Будинку культури.

 

  О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

1 Response

  1. Юлія :

    Дуже гарний коледж, ласкові викладачі, професіонали своєї справи.

Залишити відповідь