Викладачі спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» є учасниками різних обласних, регіональних, всеукраїнських виставок, фестивалів та конкурсів

          Діяльність педагога є важливою складовою педагогічної діяльності, особливо, коли ти навчаєш студентів. Адже, саме педагог має  на своєму прикладі демонструвати майстерність, особистий розвиток та бути зразком для наслідування.

          Викладачі спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» є учасниками різних обласних, регіональних, всеукраїнських виставок, фестивалів та конкурсів.

          Упродовж останніх місяців молодий викладач Харагай Наталія Вікторівна стала переможцем кількох мистецьких конкурсів та спробувала себе в якості члена журі на Міжнародному конкурсі.

          За роботу, виконану олійними фарбами в номінації «Образотворче мистецтво» викладач отримала Диплом І ступеню;  за роботу, виконану в техніці аплікація соломкою, в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» викладач отримали Дипломи ІІ ступеню у ІV Дистанційному Міжнародному Оnline-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти».

В І Оnline-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Діалог зі старими майстрами – Вінсент Ван Гог» викладач отримала міні Гран-прі та SPECIAL PRIZE, який передбачав друк робіт виконавця у каталозі мистецьких робіт «THE BEST ARTIST 2020».

Дипломом  І ступеню Харагай Н.В. була нагороджена в канадсько – українському фестивалі творчості «Торонто 2021»        

В кінці березня молодий викладач була запрошена головою правління ГО «Арт-центр» Антле» в якості члена журі на V Дистанційному Міжнародному Оnline-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти».

Бажаємо всім викладачам неймовірних звершень та творчої наснаги, щоб бути взірцем для молодих поколінь!!!

Харагай Н.В.

You may also like...

Залишити відповідь