Виробнича практика – крок у самостійність.

DSC_0267 DSCN1932 ??????????????????????????????? IMG_20150505_182901 IMG_20150505_183150

З  20 квітня по 17 травня 2015 року студенти IV курсу  спеціалізації «Народна хореографія» Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського проходили виробничу практику  на базах закладів культури Полтавської, Сумської та Черкаської областей.  Це аматорські хореографічні колективи РБК, ПК, школи мистецтв, обласні філармонії в таких містах – Полтава, Кременчук, Миргород, Решетилівка, Ромни, Черкаси, Охтирка.

За період практики студенти мали змогу закріпити набуті в навчальному закладі як теоретичні знання, так і практичні навички  і вміння в проведенні уроків з класичного та народно-сценічного танцю, в методиці проведення занять в хореографічних колективах, у ролі артиста балету ансамблів народного танцю. Продемонстрували власні  постановки в тематичних концертах. Ознайомилися з досвідом роботи ведучих балетмейстерів Полтавщини та викладачів ДМШ, ДШМ.

Студенти щиро вдячні керівникам бази практики: заслуженому працівнику культури України В.Удовенко, голові обласного осередку Національної спілки хореографів України О. Григорьєвій, А. Калашніковій, А. Матвієнко, Т. Зуєвій та викладачам хореографії : А. Ситежник, Т. Олевській, Ю. Кучеруку, О. Гнєдовій,   В. Мельник за надання можливості реалізувати свої знання і вміння в роботі з колективами.

27 травня 2015 року відбувся захист матеріалів практики. Кожен студент прозвітував про виконання ним програмових завдань. Комісія у складі: заступника директора з практичного навчання  С.П. Боцули, голови циклової комісії викладачів хореографії М.Є. Гузія та викладача- консультанта –  Є.П.Ляшенка відзначила плідну роботу студентів у творчих колективах, підтвердженням   чого є схвальні відгуки керівників баз практики, відео та фотоматеріали, які в повному обсязі відобразили творчу, пошукову та профорієнтаційну роботу кожного випускника.

Ковтун Б., студентка IV курсу спеціалізації   «Народна хореографія» 

You may also like...

Залишити відповідь