Виставка «Диво писанкове»

27 березня напередодні великого християнського свята – Світлого Христового Воскресіння, у виставковій залі Гадяцького історико – краєзнавчого музею відкрилася виставка «Диво писанкове», підготовлена викладачами та студентами  спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»  Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Відкрила і вела виставку голова циклової комісії спеціалізації Ірина Середа, яка розповіла про традиції писанкарства, про особливість експонатів виставки, про те, що невід’ємною  складовою виставки є майстер-клас з писанкарства.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Гадяцького коледжукультури і мистецтв, заслужений працівник культури України Анатолій Насменчук.  На відкритті були присутні – директор районного історико-краєзнавчого музею Василь Сиротюк, заступник директора з навчальної роботи коледжу Людмила Харковина, благочинний Гадяцького району настоятель Свято-Михайлівської церкви протоієрей Олег Пограничний.

фото1

В експозиції виставки цьогоріч, експонується близько семисот  писанок, виконаних  в різних техніках, зокрема: воскового розпису, шкрябання, травлення, розпису, аплікації різним матеріалом.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Майстер-клас з писанкарства, провели студенти ІІ, ІІІ та ІV-го курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»  Уманець Дарина, Ухіна Анна, Лучак Віталіна, Стешенко Анжеліка, Шаповалова Юля. Усі бажаючі могли власноруч  розписати для себе писанку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA фото6 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Така виставка та майстер-клас із писанкарства  – це культурно-просвітницька подія для нашого міста, району, області. Далеко не кожний районний центр з різних на те причин може провести таке свято.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виставку можна переглянути до 26 квітня.

Викладач спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»  О.Г.Кисіль

You may also like...

Залишити відповідь