«З любов’ю до викладачів»

          Сьогодні в актовій залі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського  було тепло і затишно від щирих посмішок і сердечних привітань. Яскравий захід, який підготували і провели студенти ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», подарував всім присутнім чудовий настрій та море позитивних емоцій. Святкове дійство приурочили до таких знаменних дат, як Всеукраїнський день бібліотек, Міжнародний день музики, День працівників освіти та День художника України. Директор коледжу Анатолій Миколайович Насменчук привітав своїх колег зі святом, а деяких викладачів було нагороджено грамотами за сумлінну працю та високий професіоналізм.

          А ще на святі шанували прекрасного педагога, засновника спеціальності «Народна хореографія» в коледжі, заслуженого працівника культури України Михайла Єгоровича Гузія, який  відзначив 50 років творчої та педагогічної діяльності у стінах нашого закладу освіти.

          Яскраві та емоційні виступи студентів-режисерів, чаруюча грація студентів-хореографів, море вітань та побажань на адресу викладачів, бурхливі овації глядачів створили неймовірно чарівну атмосферу свята.

Дорогі викладачі!

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання та успіхи вінчають!

О. Житченко, викладач культурологічних дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь