За чисте довкілля

UCH_8214 UCH_8227

Студенти та працівники училища активно включилися у проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Мета проведення акції – наведення чистоти на території навчального закладу, приведення зелених зон, місць загального користування і відпочинку до належного санітарного стану.

Акція розпочалася з прибирання  прилеглої території, посадки  дерев та кущів  біля гуртожитку навчального закладу, упорядкування газонів та квітників.

Студентами прибрано закріплену  за училищем територію по вул. Тельмана,  приведено до належного санітарного стану місця загального користування і відпочинку біля річки Псел, ліквідовано 3 несанкціонованих сміттєзвалища.

Працівники училища щорічно приводять в належний вигляд територію по трасі Гадяч-Лохвиця.  Ними була проведена вирубка кущів по вул. Лохвицькій та вивезено побутові відходи .

UCH_8644 UCH_8655

Волонтерська допомога   ветеранам праці – колишнім працівникам  училища та міста, студентами надається постійно протягом багатьох років. У вересні 2011 р. укладено договір  про співпрацю з Гадяцьким районним територіальним центром соціального обслуговування про волонтерську діяльність студентів і створено організацію «Волонтер» на базі училища. За кожним ветераном, який потребує допомоги, закріплена академічна група.

В ході акції студенти допомогли 9 ветеранам  в копанні присадибних ділянок, на прохання окремих з них, посадили городи.

UCH_8299 UCH_8337

О.Коростіль, завідуюча денним відділенням

You may also like...

Залишити відповідь