Завершилася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Студенти Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського долучилися до заходів запропонованих МОН. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

          На заняттях факультативу «Історичні меридіани» переглянуто матеріали, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», зокрема статистику порушення прав людини в Україні та світі, переглянуто відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш». Як рефлексія на проведені заходи та власні переживання, студентами було виготовлено власні плакати «Ні – насильству». Наразі вони представлені в бібліотечному корпусі коледжу.

          Питання насильства у нашому суспільстві актуальні, і дуже важливо вміти адекватно та своєчасно реагувати на його прояви. Такі акції не тільки привертають увагу до проблеми, але і дають практичні поради, як вести себе у випадку, коли навколо тебе вчиняються ситуації, в яких тобі не комфортно. І це – найважливіший підсумок проведених заходів.

О.М.Недвига, викладач суспільних дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь