Здоров’я – мудрих гонорар

Щорічно, 7 квітня,  відзначається Всесвітній день здоров’я. Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи охорони здоров’я.

Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті, хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я – є основною метою проведених в цей день акцій та заходів.

Численні інформаційні матеріали, брошури та буклети, семінари, виступи фахівців і навіть концерти, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи.

4 квітня 2019 року в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв                 ім. І.П.Котляревського відбулося чергове засідання клубу «За здоровий спосіб життя». Цього разу тема засідання:  «Здоров’я – мудрих гонорар». Студенти переглянули презентацію  про шкідливі звички, про наслідки вживання алкоголю та паління. Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. Маємо надію, що присутні на заході, змінять своє відношення до шкідливих звичок заради гарної фізичної форми, красивого зовнішнього вигляду та здорового майбутнього наступних поколінь.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь