Здоровий спосіб життя

DSCN9538 DSCN9531

17 лютого 2015 року відбулося чергове засідання клубу «За здоровий спосіб життя», який функціонує на базі бібліотеки Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.  На засіданні були присутні студенти ІІІ – ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та завідуюча бібліотекою О.І.Терещенко.

Студенти ознайомилися з  фактами, які впливають на здоров’я людини,  а також  переглянули відеоролик «Обирай здоровий спосіб життя», в якому було висвітлено думку молодих  людей про своє ставлення до здорового способу життя.

На засіданні було проведено анкетування «Моє ставлення до здорового способу життя». В опитуванні взяли участь 18 респондентів, які  вважають,  що займатися спортом, повноцінно та правильно харчуватися, не палити, не вживати алкоголь, наркотики, жити повноцінним духовним життям – це найголовніші фактори, які впливають на здоров’я молодої людини. Проте лише троє з них дотримуються цих принципів, іншим – заважає вплив друзів, знайомих, особисті проблеми, байдужість до власного життя та прагнення бути сучасним, «крутим».

Студенти зазначили, що найповніше уявлення про ведення здорового способу життя вони отримують на спеціальних виховних годинах, із засобів масової інформації та від спілкування з батьками.

Найпростіше і найскладніше – це взяти відповідальність за своє здоров’я. Але якими б ми зайнятими не були, пам’ятаймо, що у кожного з нас – лише одне життя, і як ми його проживемо, великою мірою залежить від нас. Жоден лікар, жодна державна програма не зроблять нас здоровими. Здоровими зробити себе можемо тільки ми.

Турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, це має бути способом життя – здоровим способом життя.

 


 

Завідуюча бібліотекою О.І.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь