Життя починається з любові до жінки

Весна – найпрекрасніша пора року. Вона пробуджує у душах людей щирі та ніжні почуття, вона настає не тільки в природі, а й у серцях тих, хто здатен відчувати  та спроможний милуватися навколишньою красою, яка не може нікого  залишити байдужими. У дні весняного пробудження й оновлення землі вшановуємо Жінку!

3 березня в бібліотеці Гадяцького училища культури відбулася літературна година «Життя починається з любові до жінки», присвячена Міжнародному жіночому дню.

Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з глибоким почуттям ніжності  та любові читали вірші, присвячені чуйним, дорогим матерям, турботливим бабусям, рідним сестрам, коханим  дівчатам.  У виконанні студентки спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Катерини  Бутенко  (клас викладача Ольги Березенко)  прозвучали пісні «Дівчина-весна», «Повість про любов» «Мамо». Студентка  спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Світозара Остиста виконала пісню на вірші Ліни Костенко «В дні прожиті печально і просто…» у супроводі бандури.

Наші українські жінки в усі часи славились своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю. Підтвердженням того, що українські дівчата найкращі була фінальна пісня  «Українські дівчата» у виконанні Олександра Федоренка, студента спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

Щастя вам, милі дівчата, жінки, матері! Нехай воно входить у ваші домівки дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами, любов’ю!

DSCN1293 DSCN1298

Завідуюча бібліотекою училища О.І.Терещенко

 

You may also like...

Залишити відповідь