«ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ»

17 березня 2018 року в місті Чернівці відбувся фінал та церемонія нагородження переможців III Всеукраїнського (XІV Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

20180317_124657 20180317_134203 IMG-c4c3de7f2e05880b8f69395913c864fc-V

Змагання юних талантів проходило в семи визначених номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Вокал».

На Всеукраїнський конкурс було надіслано більше 4500 заявок. Загалом журі, до складу якого увійшли відомі письменники, поети, журналісти, актори, науковці та громадські діячі України, обрало близько 400 переможців, які приїхали в місто, що пов’язане з долею двох геніальних письменниць – Лесі Українки та Ольги Кобилянської.

Серед його учасників – представники абсолютної більшості областей України, а також – з Італії, Норвегії, Криму, Росії.

Літературно-музична композиція «Без надії сподіваюсь» у виконанні студентки ІІІ курсу Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського ВІКТОРІЇ БЕЗПАЛОЇ (керівник Наталія Горбачик) була яскравим моментом серед небагато численних виступів учасників гала-концерту. Гідно представивши свій навчальний заклад і співочу Полтавщину у такому багатому суцвітті талантів, Вікторія справедливо отримала Диплом І ступеня.

Особисто хочу подякувати директорові Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, заслуженому працівнику культури України А.М. Насменчуку за підтримку та сприяння у долученні молодого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу.

Особливі слова вдячності висловлюємо організаторам Конкурсу в особі заслуженого вчителя України Т.М.Захарової та директора Центру сучасного мистецтва «SweetArt – Знання» Н.В.Богомаз за доброзичливе ставлення, щиру моральну підтримку конкурсантів, сприяння вихованню почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

 

Н.І.Горбачик, викладач-методист  Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

You may also like...

Залишити відповідь