Зупинимо булінг разом

«Мої права закінчуються там, 

де починаються права іншої людини…»

      В рамках просвітницько-профілактичного напряму роботи  3.06.21 та 7.06.21 у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського практичним психологом було проведено загальну виховну годину у формі  інтерактивного заняття «Зупинимо булінг разом». У ній взяли участь студенти І-ІV курсів та керівники студентських груп.

       Мета  заходу – оптимізувати та поновити знання учасників освітнього процесу про різновиди насильства, зокрема, булінг,  його причини,  механізми та особливості перебігу, психологічні наслідки та  відповідальність за вчинення даного правопорушення.  Наголошено на важливості  знання алгоритму дій у випадку, коли ви самі чи ваші друзі  (знайомі, рідні, однокурсники) стали учасником даного явища.

     У другій частині заходу відбувся перегляд  документального фільму,  знятого за реальними історіями  й свідченнями колишніх жертв булінгу, з подальшим його обговоренням та коментарями психолога. Лейтмотивом заходу була ідея про запобігання і недопущення будь-яких проявів насильства в сучасному студентському середовищі.

 Практичний психолог    Н.О. Филь

You may also like...

Залишити відповідь