Зустріч у музеї

UCH_7055 UCH_7057Музей, зазвичай, відвідують, щоб познайомитися з минулим, поринути в історію, можливо, краще зрозуміти сучасне. А в музеї Гадяцького училища культури переплелись минуле і сучасне так тісно, що роз’єднати неможливо. Історія ожила, коли викладач училища Олексій Митрофанович Клочан розповідав про свій складний життєвий шлях, присвячений служінню людям через мистецтво. Зустріч із ним для студентів I-х курсів підготували члени факультативів «Історико-краєзнавчий» та «Музейна справа», якими керують Олена Анатоліївна Коростіль та Валентина Семенівна Горошко.

Цього року нашому училищу виповнюється 80 років. Із них 50 Олексій Митрофанович і навчальний заклад крокують разом. За багато років творчої праці він підготував і благословив на служіння мистецтву та культурі не одну сотню учнів. З багатьма із них викладач підтримує творчі зв’язки і зараз. Завзятістю, невгамовністю, активною життєвою  позицією Олексій Митрофанович заряджає позитивом усіх навколо.

Студенти уже відвідували музей історії училища. Але під час зустрічі з О.М.Клочаном уже по іншому сприймали все, відшукуючи на стендах тепер уже знайомі обличчя. Студенти з цікавістю та захопленням слухали розповідь Олексія Митрофановича, а наприкінці зустрічі висловили щиру вдячність, побажавши довгих років творчої праці.

В. Горошко

You may also like...

Залишити відповідь