Зустріч з ветераном праці

До 80-річчя Гадяцького училища культури ім.. І.П.Котляревського

UCH_7219 UCH_7245 UCH_7247 UCH_7253

В рамках 80-річного ювілею Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського  на кожній спеціалізації проходить цикл зустрічей  з ветеранами навчального закладу «Історія училища в спогадах ветеранів».

23 березня цього року відбулася зустріч з ветераном праці, викладачем спеціалізації «Народна хореографія» Лазоренко Світланою Василівною.

В доброзичливій, творчій атмосфері студенти та викладачі   слухали розповідь ветерана про становлення спеціалізації,  її перших студентів та випускників. Дуже цікаво було дізнатися  присутнім інформацію: як  навчалися студенти,  в яких постановках брали участь, які виховні заходи проводилися.

Розповідь ветерана супроводжувалась відеопоказом фотографій, в яких відображено умови життя та побуту студентів 50-60-х років,  викладачів училища на чолі з колишнім директором , ветераном  війни Черевиком К.І.

Зі словами вдячності до Світлани Василівни звернувся голова циклової комісії, заслужений працівник культури України  Гузій М.Є., подякував їй за змістовну розповідь, побажав  міцного здоров’я, студентам – творчих успіхів у навчанні.

На добру згадку про зустріч з шановним ветераном праці студенти подарували квіти та сфотографувалися.

Попенко Т.І., голова методичної комісії кураторів, куратор групи ІІІ курсу спеціалізації «Народна хореографія»

 

You may also like...

Залишити відповідь