Звіт директора

23 січня 2019 року відбулися збори колективу Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського: педагогічних,  адміністративно-технічних працівників, делегатів від студентської молоді навчального закладу, -де було заслухано звіт  Анатолія Насменчука про результати його  фінансово-господарської діяльності на посаді директора за 2018 рік.

У доповіді, що тривала дві години і доповнювалася матеріалами у формі комп’ютерної презентації, було представлено звіт про усі аспекти фінансово-господарської діяльності навчального закладу за  минулий рік. Керівник закладу вищої освіти звітувався про виконання колективного договору між директором коледжу і трудовим колективом: виплату заробітної плати, передбачених законодавством, виплату доплат і надбавок викладачам і працівникам, забезпечення охорони праці, створення умов для виконання службових обов’язків, підвищення кваліфікації викладачів, працівників.

З  увагою студенти та викладачі сприймали інформацію про порядок і умови виплати стипендії, соціальні виплати студентам, що мають статус сиріт, інвалідів тощо.

Забезпечення належних санітарно-технічних норм у навчальних приміщеннях, гуртожитку, спортивних приміщеннях, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, практичної діяльності студентів, комп’ютеризація та сучасне технічне забезпечення навчального процесу, пошиття нових сценічних костюмів – ось коло питань, які вирішувалися директором у співпраці з Департаментом культури і туризму Полтавської ОДА. Директором коледжу було представлено повний перелік витрачених коштів, наданих обласним, державним бюджетом за звітний період, та зазначено, що фінансування витрат на матеріально-технічне забезпечення навчального процесу у 2018 році зросло удвічі.

Також представлено звіт про додаткові надходження від провадження статутної діяльності навчального закладу (спеціальні кошти), які у 2018 році  перевищили планові показники на 42%  та були витрачені  на потреби коледжу.

Заслухавши звіт, учасники зборів у своїх виступах висловили пропозиції щодо питань матеріально-технічного забезпечення навчального закладу та дали позитивну оцінку результатів фінансово-господарської діяльності Анатолія Насменчука у 2018 році.

О. Костогриз

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу