Звіт директора

23 січня 2019 року відбулися збори колективу Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського: педагогічних,  адміністративно-технічних працівників, делегатів від студентської молоді навчального закладу, -де було заслухано звіт  Анатолія Насменчука про результати його  фінансово-господарської діяльності на посаді директора за 2018 рік.

У доповіді, що тривала дві години і доповнювалася матеріалами у формі комп’ютерної презентації, було представлено звіт про усі аспекти фінансово-господарської діяльності навчального закладу за  минулий рік. Керівник закладу вищої освіти звітувався про виконання колективного договору між директором коледжу і трудовим колективом: виплату заробітної плати, передбачених законодавством, виплату доплат і надбавок викладачам і працівникам, забезпечення охорони праці, створення умов для виконання службових обов’язків, підвищення кваліфікації викладачів, працівників.

З  увагою студенти та викладачі сприймали інформацію про порядок і умови виплати стипендії, соціальні виплати студентам, що мають статус сиріт, інвалідів тощо.

Забезпечення належних санітарно-технічних норм у навчальних приміщеннях, гуртожитку, спортивних приміщеннях, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, практичної діяльності студентів, комп’ютеризація та сучасне технічне забезпечення навчального процесу, пошиття нових сценічних костюмів – ось коло питань, які вирішувалися директором у співпраці з Департаментом культури і туризму Полтавської ОДА. Директором коледжу було представлено повний перелік витрачених коштів, наданих обласним, державним бюджетом за звітний період, та зазначено, що фінансування витрат на матеріально-технічне забезпечення навчального процесу у 2018 році зросло удвічі.

Також представлено звіт про додаткові надходження від провадження статутної діяльності навчального закладу (спеціальні кошти), які у 2018 році  перевищили планові показники на 42%  та були витрачені  на потреби коледжу.

Заслухавши звіт, учасники зборів у своїх виступах висловили пропозиції щодо питань матеріально-технічного забезпечення навчального закладу та дали позитивну оцінку результатів фінансово-господарської діяльності Анатолія Насменчука у 2018 році.

О. Костогриз

You may also like...

Залишити відповідь