Зимова феєрія

 на порозі Новий рік – казковий час чародійства і чудесних перевтілень, коли хочеться вражати, радувати та робити щасливими усіх навколо. В повітрі на кожному кроці відчувається запах  хвої та мандаринів – незмінних атрибутів новорічного свята. Непевно, це єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх традиціях і релігійних переконаннях.

 

UCH_3314
UCH_3336 UCH_3343 UCH_3354 UCH_3369 UCH_3382 UCH_3386 UCH_3388 UCH_3403 UCH_3411 UCH_3412 UCH_3416 UCH_3423 UCH_3427 UCH_3440 UCH_3444 UCH_3458 UCH_3476

Приємно спостерігати, як всі навколо метушаться, готуються до Нового року, купують та наряджають ялинки, вибирають подарунки для друзів і родини, купують всілякі фрукти, цукерки, шоколад.

Новий рік  – чарівний час! Тільки новорічно-різдвяні свята здатні повернути кожну, навіть серйозну дорослу людину, у світ дитинства, подарувати масу вражень і світлих переживань. Завжди з нетерпінням чекаємо цього свята, коли всі люди від малого до великого вірять у казку.  І серед тих, хто найбільше чекає прийдешніх свят – наші діти. Саме вони ще вірять у казкових персонажів, у чарівність свята, у здійснення найпотаємніших мрій, очікують подарунків від Діда Мороза і Снігуроньки. Для них це свято довгоочікуване, найказковіше.

Ось і у нас, у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, з 21 по 30 грудня студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» під керівництвом викладача культурологічних дисциплін Житченко О.О.,  дарували казку дітям працівників міста та району.

 

Новорічні  ранки для дітвори стали дійсно приголомшливою казкою, неймовірною і чудовою. Святкові салюти, подарунки, блискуча красуня-ялинка, лісові мешканці  – все це створювало фантастичну атмосферу. А його головні герої – Дід Мороз із сяючим рум’янцем на щоках і довгою білосніжною бородою, з чарівним посохом в руках та внучка-Снігуронька, добра і весела помічниця з радістю зустрічали кожну дитину.

Діти від побаченого дійства були в захопленні. Вони ще довго не відходили від казкових персонажів, щиро вірячи у диво.

І справді, Новий рік – це свято, яке об’єднує людей та дарує віру в щось світле, нове і цікаве.

Шановні викладачі та студенти!  Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям,міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь