1 вересня

UCH_8140 UCH_8145 UCH_8147 UCH_8152 UCH_8154
UCH_8165 UCH_8172 UCH_8174 UCH_8178 
Напередодні  нового навчального року голови циклових комісій, куратори груп разом з адміністрацією Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського відвідали студентський гуртожиток.    Приємно вразили проведені ремонтні роботи в кімнатах  самопідготовки та відпочинку, студентських кімнатах та секціях.  Для потреб студентів придбано 12 комплектів нових ліжок,  тумбочки та інші побутові речі.

В приміщенні гуртожитку відкрито студентське кафе, в якому  вони  зможуть замовити гарячий обід та скуштувати смачну випічку.

Новий навчальний рік в Гадяцькому училищі культури ім.І.П.Котляревського розпочався з традиційного свята Знань, яке відкрив директор училища, заслужений працівник культури України А.М.Насменчук.

«Від проголошення незалежності до нової України» – таку назву мав  Перший урок у 2016-2017 навчальному році, присвячений відзначенню 25-ї річниці  незалежності України,  який   провела завідуюча денним відділенням Олена Анатоліївна Коростіль.

З вітальним словом до присутніх на святі звернулася Світлана Василівна Лазоренко –  ветеран праці училища, одна з перших викладачів спеціальності «Хореографія».

Творча дружня родина котляревцівщиро привітала  своє поповнення  – студентів першого року навчання.

Попенко Т.І. – голова методичної комісії кураторів груп

You may also like...

Залишити відповідь