День відкритих дверей

UCH_2972 UCH_2974 UCH_2985 UCH_2990 UCH_3000

27 листопада 2015 року в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського відбувся традиційний День відкритих дверей. Він скликав  на гостини  понад 300 учнів загальноосвітніх шкіл  Полтавщини, серед яких, окрім учасників обласних конкурсів учнів мистецьких та загальноосвітніх закладів  «Веселкові акорди» та «Душі пісенної криниця», ще й  47  потенційних абітурієнтів з Лохвиці, Нових Санжар, Котельви, Хорола, Гадяча, Полтави, Лубен, Пирятина,  які виявили бажання вступати на спеціалізації «Народна хореографія», «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», «Декоративно- прикладне мистецтво».

Перед майбутніми абітурієнтами,  їх батьками та викладачами  виступили: заслужений працівник  культури України  директор училища А.М.Насменчук та заступник директора з практичного навчання С.П.Боцула, які ознайомили присутніх   з правилами та умовами вступу до училища, специфікою навчання.

Невеликими групами абітурієнти пройшли по нашій Alma mater і побачили на власні очі затишні навчальні аудиторії,  нові танцювальні зали, творчі лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотеку.

У музеї училища їх познайомили з історією створення і життя навчального закладу  за 80-річний період.

Всі абітурієнти отримали  кваліфіковані консультації викладачів.

Саме завдяки зусиллям педагогів та студентів училище стало престижним закладом з сучасною матеріально – технічною базою, де навчання проводиться за найновітнішими технологіями.

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів поповнять лави студентства у славному Гадяцькому училищі культури імені І.П.Котляревського.

Сподіваємося, що цей захід дасть можливість кожному краще зрозуміти яким буде навчання в училищі і зробити правильний вибір у майбутньому.

You may also like...

Залишити відповідь