175-річчя Михайла Старицького

175-річчя Михайла Старицького

UCH_3403 UCH_3404 UCH_3409 UCH_3415 UCH_3418 UCH_3422 UCH_3426 UCH_3429 UCH_3432 UCH_3438

В грудні 2015 року Україна відзначає  175-річчя від дня народження видатного українського письменника-гуманіста, класика української літератури, одного з корифеїв і фундаторів класичного українського театру, мецената й культуролога, нашого земляка М. П. Старицького.

11 грудня  відбувся яскравий практичний показ з дисциплін «Режисура видовищно-театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності» (викладач О.А.Перебийніс), присвячений життю  і  творчості Михайла Старицького,  який продемонстрували  студенти ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» заочної форми навчання.

На початку заходу глядачі переглянули презентацію про життєвий і творчий шлях видатного митця, а далі всі мали змогу насолоджуватися показом уривків з незабутніх п’єс драматурга «За двома зайцями» та «По-модньому». В історії української драматургії Старицький відзначається як видатний майстер гострих драматичних ситуацій і сильних характерів. Студентам вдалося зіграти яскраві образи  неповторних героїв п’єс: народних улюбленців  батьків Проні – Прокопа Свиридовича Сірка та  Євдокії Пилипівни Сірко, франта із манерами героя-коханця Свирида Петровича  Голохвастова, всіма улюбленої  Проні Прокопівни Сірко та інших. В залі панувала творча  атмосфера, глядачі змогли отримати насолоду, зустрівшись знову з улюбленими героями.

 

 

You may also like...

Залишити відповідь