ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ЯК СПРОБА САМОВИРАЖЕННЯ

31 травня відбувся практичний показ студентів IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з навчальної дисципліни «Сценічна мова». Це був публічний виступ, де ми, випускники, змогли проявити свою індивідуальність, оригінальність, творчий потенціал, рівень фахової підготовки та володіння законами сценічної мови.

18902322_1690233714611838_1417998525_n

Кожен з нас вклав частинку свого серця у цю роботу. Адже викладач В.І. Криворучко запропонувала донести до слухача теми, що є виразниками наших думок та почуттів, – те, про що ми так і не наважуємось поговорити, а лише публікуємо у своїх постах в соціальних мережах.

На практичному показі звучали роздуми про вічний «конфлікт» батьків і дітей, про людяність і добро, про неповторне почуття кохання, яке підносить на крилах до небес або безжально кидає у прірву самотності. Гостро прозвучали теми фальшивих «друзів» і наркоманії, актуальною, як завжди була тема призначення людини у житті.

Готуючись до цього практичного показу ми отримали можливість сказати кожен про своє і при цьому дуже чітко відчули свою дорослість та відповідальність за кожне сказане слово і зроблений вчинок. І ми сподіваємось, що наші монологи знайшли відгук у серцях кожного, хто був присутній на практичному показі.

Щиро дякуємо нашому викладачу – Валентині Іванівні за креативні ідеї та допомогу в їх реалізації.

 

Катерина Скаженик, студентка групи ІV ВТЗ

You may also like...

Залишити відповідь